Desmit desas debesīs

KolekcijaApgāds "Mansards"
NosaukumsDesmit desas debesīs
Papildu informācija

Publicitātes informācija

Apgāds “Mansards” izdevis liepājnieces dzejnieces Guntas Šnipkes dzejoļu krājumu bērniem “Desmit desas debesīs”, to ilustrējis liepājnieks multimediju mākslinieks un tēlnieks Andrejs Prigičevs, grāmatas redaktore ir dzejniece Inese Zandere. “Desmit desas debesīs” ir Guntas Šnipkes ceturtā grāmata, šoreiz veltīta tiem, kuri vēlas pēc iespējas ātrāk kļūt lieli, taču tādi vēl nav kļuvuši; katrā ziņā ikvienam, kurš prot skaitīt līdz desmit un tālāk.

Dzejas krājumā autore ir spilgta vērotāja, precīza ritmā un detaļās, būvējot desmit mazu stāstu, kuriem lasītāja mēle veikli izlokās cauri, vietumis liekot arī šņākt. Gunta Šnipke dalās ar stāstiem, padomiem, ierosmēm, kurus ne tikai viegli uzskaitīt, bet arī iemācīties no galvas.

Grāmatas redaktore Inese Zandere: “Ja nu reiz cilvēkam bērnībā ir jāiemācās skaitīt līdz desmit, tad jautrāk būs skaitīt visādas pārsteidzošas lietas. Tieši tādas piedāvā Guntas dzejoļi, un tad jau var sākt arī pats visapkārt saskatīt pats savus skaitāmos. Tādus, kādus tikai tu viens vari izdomāt.”
IzdevējsMansards
Izdevuma veidsliterārs krājums
Darba veidsoriģināldarbs
ISBN9789934122514
Kategorijas
Darba autors
Mākslinieks
Redaktors
Faili
Izdošanas gads/vieta00.06.2021
Rīga
Rīga

Kartes leģendaTiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDatumsVeidsVietas tips
  
1Rīga
(Rīga)
01.06.2021Izdošanas gads/vietaPilsēta

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.