Raimonds Ķirķis – "Kā pamosties desmit vai mazāk minūtēs"NosaukumsRaimonds Ķirķis – "Kā pamosties desmit vai mazāk minūtēs"
KolekcijaAutoru balsis
MedijsAudio
VeidsCiparu
Vienības numurs62
KrājumiLatvijas literatūra
Piezīmes

Raimonds Ķirķis lasa dzejoli "Kā pamosties desmit vai mazāk minūtēs" no krājuma "Kartes" ("Neputns", 2020). Ieraksts no radio NABA raidījuma "Bron-Hīts".

Teksta autorsRaimonds Ķirķis
Teicējs
Faili
AtšifrējaIvars Šteinbergs
Pabeigts
Pārbaudīts
Labots2021-12-07 17:30:59
Atšifrējumspamosties desmit vai mazāk minūtēs

arlabunakti Lauri Veip

Ja tevi moka bezspēka izraisīts sajūtu zudums kājās, ietiepies un paildzini pamošanās procesam nepieciešamo laiku. Modinātājam ir rekomendējošs raksturs, steigai nav pamata.

Elpa traucas pa priekšu, mehāniskas manipulācijas ar to vien paildzina sirdsdarbību. Miega trūkums ir cēls sapnis, kam kalpot. Varbūt, cieši aizžmiedzis plakstus, tu to tik tiešām spēsi iegūt.

Asinis dzenājas attālināti no acīm, karsti izklājas palags izkaltušā pļavā. Pieneņu pūkas iekārdina. Dejo, ja vien zini, ko atveidot. Dziedi, ja neceļas roka. Dziedi, ja neceļas roka.

Atšifrēt tekstu
Latvijas literatūra Ieraksta krājums

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.