Meitene zilā kleitiņā

Publicitātes informācija

Dzīve ir pārsteigumu pilna, bet dažreiz tie ir negaidītāki, nekā mēs spētu iztēloties savās vispārdrošākajās domās.

Kādā pavisam parastā vakarā trīspadsmitgadīgā Beatrise kaimiņu mājas logā ierauga meiteni zilā kleitiņā. Viņas iepazīstas un kļūst par nešķiramām draudzenēm, tomēr šī draudzība ir neparasta – tā saistās ar kādu baisu atgadījumu. Lai noskaidrotu patiesību, meitenēm jāpārvar bailes un jādodas bīstamā piedzīvojumā. Soli pa solim abas tuvojas noslēpumam, kuru viņām nebija paredzēts uzzināt.

Žanete Lazdovska ikdienā strādā jurisprudences sfērā. "Bērnībā mani vienmēr saistīja mistiskais un neizskaidrojamais. Man patika baidīties no milzīga, veca, ragaina ozola, kas piederot raganām, vai brīža, kad lielais pulkstenis viesistabā sit pusnakti. Un nekas jau nav mainījies, bērnus tas joprojām saista! Tāpēc šis stāsts, lai gan priecīgs un pozitīvs, vēsta par noslēpumaino un biedējošo. Un to, kā viss ir pārvarams!" tā autore.

"Meitene zilā kleitiņā" ir Ž. Lazdovskas otrais darbs. Debijas stāsts "Neatskaties" piedalījies lasīšanas veicināšanas programmā "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022" un ieguvis lasītāju atsaucību.

Izdevējs

Apgāds "Zvaigzne ABC"

Izdevuma veids

Grāmata

Darba veids

Oriģināldarbs

ISBN

9789934317439

Darba autors

Izdošanas gads/vieta

2023, Rīga