Prāgas pastkartesAnotācija
Anna un Andris ir profesionāli algotņi, marionetes bez izvēles savu "darba devēju" rokās. Turklāt abiem jāizliekas par ikdienišķiem cilvēkiem. Dīvainajam pārim tiek dots uzdevums pieskatīt žurnālistus, kuri neapdomīgi iesaistījušies bīstamā avantūrā. Ātri vien top skaidrs, ka nekas labs nav gaidāms. Turklāt viņiem jāatrisina vairākas sarežģītas mīklas vienlaikus...
Taču vissvarīgāk ir uzzināt, vai pirms gadu desmitiem sagruvušas lielvaras mantojums var apdraudēt mūsdienu pasauli. Tie, kuri cer uz pasakainas peļņas gūšanu, ir gatavi uz visu. Šķērslis viņiem nav nekas, pat cilvēku dzīvība. Ja spēkā ir jautājums, kurš no tiem, kas meklē, paliks dzīvs, varbūt labāk neatrast neko?

Maija Pohodņeva (1973) un Modris Pelsis (1970) strādā kopā teju 20 gadus. Sadarbība un piedzīvojumi kalpojuši par pamatu filmām, rakstiem un grāmatām. "Prāgas pastkartes" – romāna "Naida simetrija" turpinājums – autoriem bija izaicinājums, jo viens no viņiem grāmatas izdošanu varēja nepiedzīvot. Tāpēc, kad vairs nav daudz ko zaudēt, izdomātu stāstu var rakstīt ar īstām emocijām.

Natālijas Kugajevskas vāka dizains.

Izdevējs

Apgāds "Zvaigzne ABC"

Izdevuma veids

Grāmata

Darba veids

Oriģināldarbs

ISBN

9789934074639

Mākslinieks

Izdošanas gads/vieta

06.2018, Rīga