Ucipuci domā ārpus kastes

4 bildes

Evijas Timmas-Novikas ilustrācijas.

Anotācija
"Ucipuci domā ārpus kastes" ir grāmata pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem. Grāmata stāsta par rotaļu pūcīti Ucipuci un ir grāmatas "Ucipuci meklē mājas" sērijas turpinājums.
Šoreiz pūcītes piedzīvotie notikumi norisinās mājās, jo Ucipuci ir laimīgi atgriezusies pie sava drauga – puisēna Kriša. Ucipuci no rīta paliek viena mājās un netīšām iekrīt milzīgā kartona kastē, ko tur pēc spēlēšanās atstājis Kriša brālis. Viņa sastop mājiniekus, par kuru eksistenci nebija pat nojautusi...Tajā piedzīvotais viņai māca par to, kā mainīt domāšanu, ja nav iespējams mainīt apstākļus, spēt fantazēt, nebaidīties, pārvarēt bailes no nezināmā un visbeidzot – kā domāt ārpus kastes.
Grāmatas beigās ir Ucipuci Zinības, kurās ar optisko ilūziju attēlu palīdzību tiek nostiprināta bērnu izpratne par to, ka uz lietām var palūkoties no dažādiem skatu punktiem. Bet kā tad Ucipuci bez pārsteigumiem? Uz grāmatas vāka piestiprināta Ucipuci ar kustināmiem spārniņiem, padarot to bērna acīs ne tikai par lielisku grāmatu, bet arī mīļu rotaļlietu.

Izdevējs

Ucipuci izdevniecība

Izdevuma veids

Grāmata

Darba veids

Oriģināldarbs

ISBN

9789934193439

Darba autors

Mākslinieks

Izdošanas gads/vieta

12.2017, Rīga