Kartes

KolekcijaIzdevniecība "Neputns"
NosaukumsKartes
Papildu informācija

Publicitātes informācija

"Kartes" ir Raimonda Ķirķa pirmais dzejoļu krājums, tajā iekļautie dzejoļi tapuši laika posmā no 2015. līdz 2019. gadam. Krājuma dizainu veidojis Armands Zelčs.

"Raimonda Ķirķa debijas krājums apvieno vairākus mūsdienu latviešu dzejas aktuālo meklējumu virzienus. Starp tiem jāmin dzejprozas formas izmantojums, blīva, poētiski un intelektuāli piesātināta tēlainība, spēles ar intertekstualitāti, stilu un dažādiem leksikas slāņiem, kā arī konceptuālas ievirzes dzeja, kas tapusi saspēlē ar citu mūsdienu latviešu dzejnieku eksperimentālajiem darbiem. Šis krājums pavirza uz priekšu latviešu laikmetīgās dzejas apvārsni un uzrāda pirmos visjaunākās dzejnieku paaudzes darba augļus," tā Raimonda Ķirķa pirmo dzejas krājumu raksturo dzejnieks un krājuma redaktors Kārlis Vērdiņš.

Kad cilvēks apmaldās, viņa labākais padomdevējs ir nevis intuīcija vai citi jutekļi, bet karte – definēts dotās pasaules priekšraksts. Toties jo ir lielāka vēlme dzīvo telpu apgūt divdimensionālā plaknē, jo sarežģītāka ir sistēma, pēc kuras tas darāms. Līdz ar to krājums ‘‘Kartes’’ izsaka dažādus minējumus un pieņēmumus par to, kā un kāpēc pilnīga atrašanās nav pieejama.

Raimonds Ķirķis

Korektore Juta Ance Romberga.
IzdevējsNeputns
Izdevuma veidsliterārs krājums
Darba veidsoriģināldarbs
ISBN9789934565830
Kategorijas
Darba autors
Mākslinieks
Redaktors
Faili
Izdošanas gads/vieta00.12.2019
Rīga
Rīga
Sarakstīšanas laiks/vieta2015 – 2019

Kartes leģendaTiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDatumsVeidsVietas tips
  
1Rīga
(Rīga)
01.12.2019Izdošanas gads/vietaPilsēta
Tiek rādīti ieraksti 1-5 no 5.
NosaukumsAutorsIzdošanas gadsIzdošanas vieta
Kam no Ķirķa bail?Agija Ābiķe-Kondrāte
2020Rīga
Apzināti slikti pierakstītsAnda Baklāne
2020
"Es sen vairs neganu cūkas"Sandra Ratniece
2020Rīga
Mērogs 1:1Ivars Šteinbergs
2020
Kā pozicionēties, lai mans horizonts pārklātos ar Ķirķa ekvatoru?Līga Sudare
2020
Tiek rādīti ieraksti 1-5 no 5.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.