Ūdensvīrs ar resno bizi

Publicitātes informācijaVai, verot vaļā preses izdevumus vai interneta portālus, aci mēdz neviļus piesaistīt astroloģiskā prognoze dienai, nedēļai vai gadam? "Ūdensvīrs ar resno bizi" pasmaida par un rotaļājas ar stereotipiem, jo ikviens jebkuras zīmes pārstāvis ir neatkārtojams Visums ar savām zvaigznēm, planētām, supernovām un melnajiem caurumiem. Neparasti izstāstīta dzimtas sāga, kas aptver piecas paaudzes.

Ilga Liepiņa (Nella no Krotes) ir pieredzējusi proziste un dramaturģe, Latvijas Rakstnieku savienības biedre un Tukuma Literātu apvienības dalībniece. Četru romānu autore, trīs ("Kumeļu sauks Delveris", "Mana draudzene ēna", "Ragana bez diploma") izdoti "Latvijas Mediju" izdevniecībā ar pseidonīmu, viens ("Nāve stiprāka par mīlu", ar īsto vārdu) iznācis "Zvaigzne ABC".

Autore par grāmatu: "Laikaposms, ko aptver šie stāsti, izstiepies garāks par veselu gadsimtu. Strēlniece dzimusi 1899. gadā, bet Lauvēnam nesen palika trīs. Vairāki tēli mierīgi pārvietojas no viena atmiņu fragmenta nākamajā, turpretī daži iemirdzas tikai uz brīdi un pazūd, atstājot vien neredzamu nospiedumu dvēselē. Viņi, līdzīgi kā debesu ķermeņi, savstarpēji pat var nebūt tikušies, taču caur Ūdensvīru ir neredzamām auklām saistīti."

Grāmatas izdošanu atbalstījusi Tukuma novada dome.

Publisher

Latvijas Mediji

Type of publication

Literary collection

Type of work

Original work

ISBN

9789934290145

Author

Publishing year/ place

07.02.2022, Rīga