Dažādu vecu un jaunu rakstu krājums, kur var atrast ziņģes, pasakas, mīklas, mācības, dziesmiņas un stāstus, kas no vācu valodas pārtukotas voi jaunas izdomātas un sarakstītas

CollectionPublishing House "J.F.Steffenhagen and Son"
TitleDažādu vecu un jaunu rakstu krājums, kur var atrast ziņģes, pasakas, mīklas, mācības, dziesmiņas un stāstus, kas no vācu valodas pārtukotas voi jaunas izdomātas un sarakstītas (Latvian)
Additional informationDzejoļi un stāsti, pārsvarā tulkoti no vācu valodas. Oriģinālu autori: J.H.Foss, K.F.Gellerts, V.Heijs, L.H.K.Heltijs, F. Rikerts, Fr. Šillers u.c. , gandrīz visi iepriekš publicēti latviešu presē.
Saturs: Vecs kažoks; Kapu dziesma; Īsta kristīga mīlestība; Mīklas; Dievs gaismā nes, kas paslēpts ir; Karš pret pūķi; Jāns ziepju vārītājs; Galvošana; Gaudu dziesma pie keizera Aleksandra miršanas; Čūskas galva un viņas aste; Ērmīgs bērns; Laimes pulkstiņš; Nāve un miegs; Ceļa vīrs; Zemnieks un viņa dēls; Danču ziņģe; neredzīgs zirgs; Sieviņu nelaime; Pie jaunu dievgaldnieku iesvētīšanas; Vakar dziesma; Mīļojiet savus ienaidniekus; Kolēra sērga Moskvā 1830; Nabags sirmgalvis; Pelīte gudriniece; Jauna bezdelīga; Ceļš uz dzelzunamu; Bez laika rozes nezied; Dārznieks; Mīkla; Atbildēšana; Bite un balodis; Tauriņš; Trīs cela vīri; Pie jaunu dievgaldnieku iesvētīšanas; Rudens svētkos; Lapsa un gailis; Kur dzīvo mīļais Dievs? Kad mēness spīd; Pirmā un pēdīgā smaidīšana; Uzticība un godība; Mācītājs un pātarnieks; Pēter no Rautenfelta piemiņa; Pacietīga aitiņa; Lācis un vientulis; Ode; Zvejnieksl Indriķa vēlēšana; Lāča āda; Neredzīgs un klibais; Vēders un miesas locekļi; Ubags un viņa suns; Piekrāpta aitiņa; Nabags bāriņš; Ligzda; Ķestera Tamma 70ta piedzimšanas diena; Viņš uztic manam goda vārdam; Bērna vakara dziesmiņa; Grēki un sodība; Bagātība; Zirgs; Dziesma pie sēšanas; Nabaga kuģinieks; Uzticīgs suns; vectēvs un bērna dēls; Bērtuls un kaķis; Erodus un Erodeja; Divi āži; Divi suņi; Ērgļu Annuže; Zvirbuls un viņa 4 bērni; Jēriņš; Pelīte un lauva; Dieva mīlestība; Taupi, kas dzīvo; Ziemas dziesmiņa; Zirgs un naudas maks; Šūpuļu dziesmiņa; Taisnība; Patiesīga notikšana; Iesieta.
PublisherIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens un dēls"
Formatbook
Work typetranslation
Linkhttp://gramatas.lndb.lv/periodika2-viewer/view/index-dev.html#issue:/g_001_0310081918|issueType:B
Klasifikators
Atdzejotājs
Author
Compiler
Translator
Publishing year/ place1850
Jelgava
Jelgava

Map legendShowing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeType of place
  
1Jelgava
(Jelgava)
1850Publishing year/ placeCity

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.