Mammū-ū, gribu sunīti!

CollectionApgāds "Zvaigzne ABC"
TitleMammū-ū, gribu sunīti!
Additional information

Publicitātes informācija

Gandrīz katrā ģimenē ir atskanējis klasiskais: "Lūdzu, lūdzu, mammīt (tēti), es gribu sunīti (kaķīti, zivtiņu…)!" Kad bērna lūgums atkārtojas neskaitāmas reizes, lielākā daļa no mums pagurst, bērnam skaidrojot un jautājot: vai zini, ka mīļdzīvnieks nav mantiņa un par to ik dienas būs jārūpējas? Ka dzīve ar sunīti būs ne tikai prieks, mīļums un rotaļas, bet arī atbildība un nemitīga mācīšanās? Vai tu vēlēsies to uzņemties? Vai spēsi?

Ja arī jūs esat pārdomās par to, vai ir īstais laiks, vai vispār vēlaties iegādāties suni vai citu dzīvnieciņu un vai jūsu mājoklis un ikdienas paradumi ir piemēroti tik svarīgam solim, šī būs īstā grāmata, kas palīdzēs tikt skaidrībā.

Ja jūsu mājās sunītis (vai kāds cits mīļdzīvnieks) jau ir, šī koši, asprātīgi un mīļi ilustrētā grāmata lieliski izklaidēs, kā arī ļaus pārliecināties, ka esat rūpīgi saimnieki savam mīlulim. Jo šī nav pamācoša padomu grāmata, bet suņu meitenes Stellas draiskie stāsti par ienākšanu autores Ilzes Meisteres ģimenē. Starp stāstiem Ilze mudina mūs katru uzdot sev svarīgus jautājumus un, ja mums atbildes nav, viņa laipni to sniedz, un visu līdz galam saprotamu padara Gundegas Muzikantes izcilās (kā allaž!) ilustrācijas.
PublisherApgāds "Zvaigzne ABC"
Formatbook
Work typeoriginal work
ISBN9789934092800
Klasifikators
Artist
Author
Files
Publishing year/ place00.12.2021
Rīga
Rīga

Map legendShowing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeType of place
  
1Rīga
(Rīga)
01.12.2021Publishing year/ placeCity

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.