Latvieši latviešu acīm: Sibīrija. Timofejevka

KolekcijaLU LFMI izdevniecība
NosaukumsLatvieši latviešu acīm: Sibīrija. Timofejevka
Papildu informācija

Publicitātes informācija

Timofejevka ir latviešu ciems Vengerovas rajonā, gandrīz 500 km attālumā no apgabala centra Novosibirskas. Tas veidojies ap 1895. gadu, un to dibinājuši izceļotāji no Vitebskas guberņas, galvenokārt no Ludzas apriņķa. Pētot latviešu valodas un tradicionālās kultūras saglabāšanos Timofejevkā, 2004. un 2006. gadā notika ekspedīcijas uz šo ciemu. Rakstu krājumā iekļauti ekspedīciju dalībnieku, vairāku nozaru (folkloristika, valodniecība, antropoloģija, demogrāfija un vēsture) speciālistu, raksti, Timofejevkas ciema valodas vārdnīca un vietvārdu un vietu folkloras vārdnīca, 2004. gada Timofejevkas iedzīvotāju saraksts, kā arī A. Lielbārža veidotais audiovizuālais pielikums.

Bibliogrāfija

Lielbārdis, A. (Sast.). (2011). Latvieši latviešu acīm: Sibīrija. Timofejevka. Rīga: Latvijas Universitātes Literatūras, folkloras un mākslas institūts. 190, [50] lpp.
Nosaukums oriģinālvalodāLatvieši latviešu acīm: Sibīrija. Timofejevka (Latviešu valoda)
IzdevējsLU Literatūras, folkloras un mākslas institūts
Izdevuma veidsrakstu krājums
Darba veidsoriģināldarbs
ISBN9789934820946
Kategorijas
Sastādītājs
Faili
Izdošanas gads/vieta2011
Rīga
Rīga

Kartes leģendaTiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDatumsVeidsVietas tips
  
1Rīga
(Rīga)
2011Izdošanas gads/vietaPilsēta

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.