Darbi

Skats:
Tiek rādīti ieraksti 1-8 no 8.
#SīktēlsAutors Nosaukums Gads Darba veidsIzdevuma veidsIzdevējsPeriodiskais izdevums
 
1
Alīna Romanovska
Bārbala Simsone
Dace Lūse

... (8)

Literatūra un kultūra: process, mijiedarbība, problēmas, VII 2006oriģināldarbsrakstu krājumsDaugavpils Universitātes Akadēmiskais apgāds "Saule"
2
Alīna Romanovska
Ilze Knoka
Leonija Vusa-Mundeciema

... (4)

Literatūra un kultūra: process, mijiedarbība, problēmas, VIII2006oriģināldarbsrakstu krājumsIzdevniecība "Saule"
3
Aija Jakovele
Alīna Romanovska
Baiba Kalna-Puķīte

... (4)

Literatūra un kultūra: process, mijiedarbība, problēmas. Četri pamatelementi kultūrā: uguns, ūdens, zeme, gaiss, XIII2011oriģināldarbsrakstu krājumsDaugavpils Universitātes Akadēmiskais apgāds "Saule"
4
Angelika Juško-Štekele
Ieva Kalniņa
Ilona Ļaha

... (5)

Literatūra un kultūra: process, mijiedarbība, problēmas. Gastronomiskais teksts literatūrā un kultūrā, XV2014oriģināldarbsrakstu krājumsDaugavpils Universitātes Akadēmiskais apgāds "Saule"
5
Alīna Romanovska
Rudīte Rinkeviča
Sandra Meškova
Literatūra un kultūra: process, mijiedarbība, problēmas. Globalizācija un kultūra, VI2005oriģināldarbsrakstu krājumsIzdevniecība "Saule"
6
Bārbala Simsone
Dace Lūse
Ieva Pīgozne

... (10)

Literatūra un kultūra: process, mijiedarbība, problēmas. Iracionālais, mistiskais, noslēpumainais kultūrā, XII2009oriģināldarbsrakstu krājumsDaugavpils Universitātes Akadēmiskais apgāds "Saule"
7
Alīna Romanovska
Austra Gaigala
Dace Lūse

... (9)

Literatūra un kultūra: process,mijiedarbība, problēmas. Pilsētas teksts literatūrā un kultūrā2007oriģināldarbsrakstu krājumsDaugavpils Universitātes Akadēmiskais apgāds "Saule"
8
Alīda Zigmunde
Elita Stikute
Vēsture: avoti un cilvēki. XXVII Zinātniskie lasījumi2018oriģināldarbsrakstu krājumsDaugavpils Universitātes Akadēmiskais apgāds "Saule"
Tiek rādīti ieraksti 1-8 no 8.
Paplašinātā meklēšana

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.