Vai otrā grupa mani dzird?

KolekcijaIzdevniecība "Liels un mazs"
NosaukumsVai otrā grupa mani dzird?
Papildu informācija
Dzejoļu krājums, kura nosaukumā likts bērnudārzā saklausītais audzinātājas „kaujassauciens”, ir mēģinājums veidot konceptuāli jauna veida grāmatu – “lasīšanas krustpunktu”. Pati ģimenes ikdiena ir krustpunkts, kur satiekas gan mazuļu, gan skolas vecuma bērnu, gan pieaugušo dzīves notikumi un attiecības, un tāds krustpunkts ir arī šī grāmata, kuru var lasīt gan vecāki, gan dažādu vecumu bērni. Tajā ir gan mazo, gan lielo pārdzīvojumi un vērojumi – mūsdienīga, emocionāla dzeja, kas var kalpot arī kā rosinājums sarunām ģimenē.

Dzejniece izmanto gan brīvā panta un dzejprozas paņēmienus, gan tradicionālos pantmēros rakstītus dzejoļus un skaitāmpantus. Asprātīgas ilustrācijas, spēles, uzdevumi, krāsojamas lapas, vieta lasītāju portretiem un pašu sacerētam dzejolim, lai bērniem šī grāmata būtu arī iespēja rotaļai un pašu radošām izpausmēm.
IzdevējsLiels un mazs
Izdevuma veidsgrāmata
Darba veidsoriģināldarbs
ISBN9789934533099
Kategorijas
Darba autors
Mākslinieks
Redaktors
Faili
Izdošanas gads/vieta2014
Rīga
Rīga

Kartes leģenda

Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDatumsVeidsVietas tips
  
1Rīga
(Rīga)
2014Izdošanas gads/vietaPilsēta
Tiek rādīti ieraksti 1-2 no 2.
NosaukumsAutorsIzdošanas gadsIzdošanas vieta
Bez liekuļošanasAnna Auziņa
2020
Sarežģījumi rotaļlaukumāInga Surgunte
2015Rīga
Tiek rādīti ieraksti 1-2 no 2.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.