Ja pulkstenis nenodos

KolekcijaApgāds "Zvaigzne ABC"
NosaukumsJa pulkstenis nenodos
Papildu informācija

Publicitātes informācija


Gaismas un ēnas robeža vajadzīga pat laimei, tad tā ir spilgtāka. Laimes ēna dažreiz pasaka vairāk nekā laime pati. Arī cilvēka ēnas puses ļauj īsti spriest, kas par putnu viņš ir. Lai gan esam saistīti ar savu ēnu tikpat cieši kā ar ādu, kuru kopjam, ēnu turpretim ne visai ieredzam. Labākajā gadījumā - neievērojam. Gadās, tā nogulstas priekšā, un mēs bezcerīgi lūkojam pārkāpt pāri. Citreiz pašaujas aiz muguras, lai noticam, ka pazudusi. Visvairāk maldu ir bezsaules dienās, kad ēna nerādās un cilvēks jau domā, ka no tās atbrīvojies. Kāpēc gan tāda vēlēšanās? Bez ēnas mēs nespējam pastāvēt, jo tad mūsu nebūtu - tikai spokam nav ēnas. Pat dienai ir sava ēna - nakts.

Par to, kādi esam, ko gūstam un ko zaudējam, par dzīvi laikā, kas mums dots, par cilvēka dabu un mums pašiem dabā Māra Svīre šajā grāmatā dalās ar lasītāju domās un apcerēs.

Apakšvirsraksts: gandrīz dienasgrāmata.

Māra Svīre gandrīz dienasgrāmatā apkopojusi esejas un pārdomas par cilvēka dzīvi. Autore nonākusi pie atziņas, ka cilvēks visu mūžu pats sevi tulko, bet tik un tā nesaprot. Māra Svīre grāmatā dalās ar lasītāju domās un apcerēs par to, kādi esam, ko gūstam un ko zaudējam, par dzīvi laikā, kas mums dots, par cilvēka dabu un mums pašiem dabā.

Atkārtots izdevums 2016. gadā.
IzdevējsApgāds "Zvaigzne ABC"
Izdevuma veidsgrāmata
Darba veidsoriģināldarbs
ISBN9984376184
Papildus klasifikators
Darba autors
Mākslinieks
Faili
Saistītie darbi
Izdošanas gads/vieta2006
Rīga
Rīga

Kartes leģendaTiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDateVeidsVietas tips
  
1Rīga
(Rīga)
2006Izdošanas gads/vietaPilsēta
Tiek rādīti ieraksti 1-2 no 2.
NosaukumsAutorsIzdošanas gadsIzdošanas vieta
Māra Svīre. "Ja pulkstenis nenodos"Linda Kusiņa-Šulce
2006
Savu sargeņģeli es nepazīstu. Vai viņš mani pazīst?Eva Eglāja-Kristsone
2007
Tiek rādīti ieraksti 1-2 no 2.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.