Istaba

KolekcijaMazie izdevēji
NosaukumsIstaba (Latviešu valoda)
Papildu informācija
"Istaba" ir Arvja Vigula debijas dzejoļu krājums.

Publicitātes informācija

Krājumā "Istaba" apkopoti četros gados tapuši dzejoļi. Izsmalcināti, rūpīgi un daudzslāņaini, tie ne tikai silda sirdi un kairina jutekļus, bet arīdzan ved "dzejas vēstures" ekskursā – sākot ar modernisma dzejnieku leknajām metaforām, līdz aktuālākajam jaunākajā latviešu dzejā.

Pats autors, reiz intervēts, par dzejas rakstīšanu izsakās šādi: "Man patīk to darīt – rakstīt dzejoļus, atdzejot, un varbūt pat tas ir vienīgais, ko es protu. [..] Man ir daudz brīva laika, es tāpat varu nedēļu nosēdēt mājās un nekur neiziet, redzēt tajās septiņās dienās varbūt divus cilvēkus. [..] Dzīve ir tikai jēlmateriāls."

Kārlis Vērdiņš: "Nopērciet šo grāmatu par naudu, kuru bijāt paredzējuši maizei vai zālēm, nopērciet to par kompensāciju, ko jums izmaksās, kad atlaidīs no darba. Lasiet šo grāmatu krēslainā, nekurinātā dzīvoklī pilsētas nomalē, lasiet to pēdējos saules staros un vājā ielas spuldzes gaismā. Lasiet šo grāmatu, kad pārnākat no orģijām zāli sapīpējies, kad dzerat jau trešo dienu, kad esat paģirains un jums neviens nedod uzlāpīties. Lasiet, kad visi jūs pametuši, kad nav neviena, ar ko parunāties, kad neviens jūs nemīl un nesaprot. Lasiet un būsiet laimīgi!"

Avots: satori.lv
Izdevējs1/4 Satori
Izdevuma veidsgrāmata
Darba veidsoriģināldarbs
ISBN9789934804724
Klasifikācija
Darba autors
Mākslinieks
Redaktors
Faili
Saistītie darbi
Izdošanas gads/vieta2009
Tiek rādīti ieraksti 1-6 no 6.
NosaukumsAutorsIzdošanas gadsIzdošanas vieta
Ciešanu lielmeistars savā "Istabā"Artis Ostups
2009Rīga
Kā pārtrūka A. Vigula krūšukurvi turošās ādas siksnasAgnese Krivade
2009
Liriskais varonis VigulsKārlis Vērdiņš
2009Rīga
Mājiens un apmātībaIlva Skulte
2009Rīga
Šā gadsimta dekadentsSandra Ratniece
2009Rīga
Vigula valdzinājumsAnna Auziņa
2009Rīga
Tiek rādīti ieraksti 1-6 no 6.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.