Gulošais policists un sapnis

KolekcijaIzdevniecība "Latvijas Mediji"
NosaukumsGulošais policists un sapnis
Papildu informācija

Publicitātes informācija

Ššš – gulošais policists sapņo! Paskaties apkārt: Tavā pagalmā dzīvo lauva Muris, dziesmas ieķeras kokos, un mākoņi rāda kino...

Ievas Samauskas dzejoļi ir kā krāsaini ziepju burbuļi vai sapņi, kuros parastais satiek neparasto, ļaujot mazajam lasītājam doties īstā iztēles un valodas rotaļu piedzīvojumā. Rotaļīgi poētisko dzejoļu pasauli krāsās ietērpj Evijas Timmas-Novikas ilustrācijas, radot grāmatu, kur gan dzīvnieciņi, gan pasaku tēli un pat ikdienas sīkumi iegūst saulainu, asprātīgu un maigu noskaņu.

Ieva Samauska par dzejoļu krājumu: “Šie ir vieni no maniem agrākajiem dzejoļiem, kurus papildinājuši arī jauni un kuri visi kopā tad nu sagaidījuši savu pasaulē nākšanu. Tituldzejolis par gulošo policistu atnāca, ejot gar skolu un iztēlojoties viņu tur patiesi guļam un uzmanīgi klausāmies, kas notiek aiz skolas sienām. Arī pārējie atnākuši katrs savā laikā un veidā, un par visiem tiem tikai priecājos. Ticu, ka lasīt, skaitīt un izzināt dzejoļus ir brīnišķīga nodarbe, kas attīsta bērnu iztēli un radošumu, palīdz priecāties un saredzēt parastajā neparasto. Esmu pārliecināta, ka viss ir dzejas vērts – gan lielais, gan mazītiņais, gan svarīgais, gan nesvarīgais un – varbūt tādu nesvarīgu lietu nemaz nav, jautājums – kā uz visu skatāmies.”
IzdevējsLatvijas Mediji
Izdevuma veidsgrāmata
Darba veidsoriģināldarbs
ISBN9789934158988
Kategorijas
Darba autors
Mākslinieks
Faili
Izdošanas gads/vieta00.04.2021
Rīga
Rīga

Kartes leģenda

Tiek rādīti ieraksti 1-1 no 1.
#VietaDatumsVeidsVietas tips
  
1Rīga
(Rīga)
01.04.2021Izdošanas gads/vietaPilsēta

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.