Darbu pieteikšana Latvijas Literatūras gada balvai

pieteiksanas_Laligaba.jpg

Līdz 2017. gada 30. oktobrim Latvijas Rakstnieku savienībā (A. Čaka ielā 37-1) bija piesakāmi 2017. gadā Latvijā izdoti un latviešu valodā tapuši literāri autordarbi Latvijas Literatūras gada balvai piecās kategorijās:

labākais dzejas autordarbs,
labākais prozas autordarbs,
labākais literatūras autordarbs bērniem,
labākais ārvalstu literatūras tulkojums,
spilgtākā debija literatūrā!

Gaidām arī ierosinājumus speciālbalvai par nozīmīgu veikumu Latvijas literatūrā mazākumtautību vai latviešu valodā, kas neiekļaujas nevienā no minētajām kategorijām, kā arī pieteikumus mūža ieguldījuma balvai par ilggadīgu, literāri augstvērtīgu veikumu Latvijas dzejā, prozā, dramaturģijā, kritikā vai tulkošanā latviešu valodā, kā arī par būtisku ieguldījumu Latvijas rakstniecības pazīstamības veicināšanā.

Šogad jau izdotos literāros autordarbus rosinām pieteikt līdz 2017.gada 30.oktobrim Latvijas Rakstnieku savienībā - Rīgā, A. Čaka ielā 37-1 pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 12 līdz plkst. 16, tālrunis saziņai - 67555180. Pieteikumi iesniedzami brīvā rakstiskā formā, pievienojot 3 eksemplārus no katra autordarba. Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2018. gada 1. februāris.

Balvas nolikums pieejams http://www.laligaba.lv/index…/…/sakums/par-laligaba/nolikums

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.