Mūza no pilsētas N.

KolekcijaIzdevniecība "Neputns"
NosaukumsMūza no pilsētas N.
Papildu informācija

Anotācija

"Mūza no pilsētas N" ir Jāņa Hvoinska otrais dzejas krājums, tas klajā nāk tieši desmit gadus pēc debijas krājuma “lietus pār kanālu e”.

"Desmit gados, kas pagājuši kopš Hvoinska debijas, viņa dzejas tēli kļuvuši precīzāki un nostalģiskāki, tomēr nezaudējot viegluma sajūtu, kas viņa tekstus padara radniecīgus franču 20. gadsimta modernistiem. Šie dzejoļi apbur kā mazas glezniņas, kurās prasmīgs mākslinieks uzmetis iespaidus no savas tuvākās apkārtnes, padarot realitāti savādi pievilcīgu," tā krājuma redaktors Kārlis Vērdiņš.

"Kad tevi pārņem vēlme rakstīt dzejoļus, tu vienkārši pieraksti rindas, kuras veidojas tavā prātā. Tu tās izliec uz papīra un tās vienojas ar emocijām, kuras tevī tajā brīdī valda. Tādējādi dzejoļi ir tavu tā brīža emociju attēli. Dzejoļu lasītājs lasa šos dzejoļus un arī viņā veidojas emocijas. Vai šīs abas emocijas ir kaut aptuveni vienādas? Vai šis aplis ir noslēdzies? Tāds daudzviet ir manas dzejas mērķis." Jānis Hvoinskis

Vāka noformējumam izmantots Andras Otto-Hvoinskas zīmējums.
86 lpp. Mīkstais sējums ar atlokiem.
IzdevējsNeputns
Formātsbook
Darba veidsoriginal work
ISBN978-9934-565-82-3
Kategorijos
Artist
Author
Editor
Failai
Saistītie darbi
Publishing year/ place2019
Rodomi rezultatai 1-33.
NosaukumsAutorsIzdošanas gadsIzdošanas vieta
no E līdz NSandra Ratniece
2020Rīga
Tumšais, plastiskais prātsIlva Skulte
2020
Uz “tu”Ivars Šteinbergs
2020
Rodomi rezultatai 1-33.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.