Kartes

KolekcijaIzdevniecība "Neputns"
NosaukumsKartes
Papildu informācija

Publicitātes informācija

"Kartes" ir Raimonda Ķirķa pirmais dzejoļu krājums, tajā iekļautie dzejoļi tapuši laika posmā no 2015. līdz 2019. gadam. Krājuma dizainu veidojis Armands Zelčs.

"Raimonda Ķirķa debijas krājums apvieno vairākus mūsdienu latviešu dzejas aktuālo meklējumu virzienus. Starp tiem jāmin dzejprozas formas izmantojums, blīva, poētiski un intelektuāli piesātināta tēlainība, spēles ar intertekstualitāti, stilu un dažādiem leksikas slāņiem, kā arī konceptuālas ievirzes dzeja, kas tapusi saspēlē ar citu mūsdienu latviešu dzejnieku eksperimentālajiem darbiem. Šis krājums pavirza uz priekšu latviešu laikmetīgās dzejas apvārsni un uzrāda pirmos visjaunākās dzejnieku paaudzes darba augļus," tā Raimonda Ķirķa pirmo dzejas krājumu raksturo dzejnieks un krājuma redaktors Kārlis Vērdiņš.

Kad cilvēks apmaldās, viņa labākais padomdevējs ir nevis intuīcija vai citi jutekļi, bet karte – definēts dotās pasaules priekšraksts. Toties jo ir lielāka vēlme dzīvo telpu apgūt divdimensionālā plaknē, jo sarežģītāka ir sistēma, pēc kuras tas darāms. Līdz ar to krājums ‘‘Kartes’’ izsaka dažādus minējumus un pieņēmumus par to, kā un kāpēc pilnīga atrašanās nav pieejama.

Raimonds Ķirķis

Korektore Juta Ance Romberga.
IzdevējsNeputns
Formātsliterary collection
Darba veidsoriginal work
ISBN9789934565830
Kategorijos
Artist
Author
Editor
Failai
Publishing year/ place00.12.2019
Rīga
Rīga
Time / place of recording2015 – 2019

Kartes leģendaRodomi rezultatai 1-11.
#VietaDataTipasVietas tips
  
1Rīga
(Rīga)
01.12.2019Publishing year/ placeCity
Rodomi rezultatai 1-55.
NosaukumsAutorsIzdošanas gadsIzdošanas vieta
"Es sen vairs neganu cūkas"Sandra Ratniece
2020Rīga
Apzināti slikti pierakstītsAnda Baklāne
2020
Kam no Ķirķa bail?Agija Ābiķe-Kondrāte
2020Rīga
Kā pozicionēties, lai mans horizonts pārklātos ar Ķirķa ekvatoru?Līga Sudare
2020
Mērogs 1:1Ivars Šteinbergs
2020
Rodomi rezultatai 1-55.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.