Dīvainais Līgovakars

KolekcijaApgāds "Zvaigzne ABC"
NosaukumsDīvainais Līgovakars
SērijasIzmeklē Anna Elizabete
Papildu informācija

Publicitātes informācija


Annas Elizabetes svētku aģentūra organizē grandiozu vasaras saulgriežu balli. Mežāju pagastā tādas nav bijis kopš pirmās brīvvalsts laikiem. Svētku priekšvakarā Annas draugi Pūču salā atrod pusgadsimtu vecus kaulus un apraktu lādi ar seniem dokumentiem, kas liecina – pirms septiņdesmit gadiem te izdarīti šausmīgi noziegumi. Pagasta ļaudis par pagātni labprāt nerunā, lai nenotiek kāda nelaime... Bet ir jau par vēlu... Balles naktī neilgi pēc pusnakts bez vēsts pazūd Annas draudzene Zane, bet nākamajā dienā tiek nogalināts pagasta šoferis Antons un aplaupīts ciema veikals.
Vecākie mežājnieki ir uztraukti – tā jau reiz ir bijis... vēsture atkārtojas... atkal pazūd cilvēki... gaidāmas nelaimes... būs vēl citi upuri. Taču vietējās varas pārstāvji uz notikušo nereaģē. Anna Elizabete ar draugiem – policijas majoru Miku Kaķīti un atvaļināto policijas ģenerāli Kārli Basu – uzsāk izmeklēšanu paši, un tā viņus aizved septiņdesmit gadu tālā pagātnē, atklājot asinis stindzinošu, zvērisku noziegumu ķēdi. Diemžēl senie noziegumi un nelietības turpinās arī šodien...
Vai tiešām nav ne pagātnes, ne tagadnes, ne nākotnes, ir tikai laiks un mēs tajā?
IzdevējsApgāds "Zvaigzne ABC"
Formātsbook
Darba veidsoriginal work
ISBN 9789934029516
Klasifikators
Author
Failai
Publishing year/ place2012
Rīga
Rīga

Lielā lasītāju balva

Oriģinālproza


2013


Kartes leģendaRodomi rezultatai 1-11.
#VietaDataTipasVietas tips
  
1Rīga
(Rīga)
2012Publishing year/ placeCity

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.