Saule špagas asmenī, 2. grāmata

Grāmata sagatavota pēc 1994. gada izdevuma.
Publicitātes informācija

Romāns "Saule špagas asmenī" ir pirmais Daces Priedes darbs, kas savulaik žurnāla "Karogs" un R. Gerkena romānu konkursā ieguva veicināšanas prēmiju un tagad tiek izdots atkārtoti.

Romāna otrajā grāmatā turpinās jaunā barona Žaka un nu jau bijušās aktrises Artas paralēlās dzīves. Abiem jārisina smagais jautājums: kas ir labāk – samocīta dzīve vei godīga nāve? Un daudz kas izrādās nepavisam ne tāds, kā sākumā šķita.


"Daces Priedes kolorīto tēlu prototipi dzīvo mums līdzās, bet viņas grāmatās iegūst daudz košāku raksturu, kas autorei kā jūtīgai novērotājai nepaslīd garām un mums palīdz paskatīties pašiem uz sevi vai arī – uz to, kādi varam kļūt. Pasaule, ko grāmatu lappusēs uzbur Dace, ir tik dzīva un reizēm smeldzīga, ka lasītājs ar ādu, ar visu savu būtību sajūt šīs literārās pasaules tuvumu."


Andris Vasiļevskis, Romas Katoļu baznīcas suitu draudžu prāvests

Publisher

Apgāds "Zvaigzne ABC"

Type of publication

Book

Type of work

Original work

ISBN

9789934065255

Author

Publishing year/ place

04.2017, Rīga