Works

View:
Showing 1-18 of 18 items.
Cover photoAuthor Title Year GenreType of issuePublisherPeriodical
Alfrēds Goba
Ansis Leitāns
Ansis Leitāns1927anthologyValters un Rapa
Barons Bundulis. Jeb stāsts, kas parāda, ka tiem, kas Dievu mīlē, visas lietas par labu nāk1847LiteraturebookIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens un dēls"
Bruņinieks Kārlis Rāde. (Pasaka).1851storybookIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens un dēls"
Kārlis Gothards ElferfeldsDiv`reiz piecdesmit un divi bībeles stāsti, priekš skolām un mājām. Ar bildēm puškoti1854religious literatureanthologyIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens un dēls"
Goda vīri un Tā bija sirdīga un branga sieva. Divi stāsti no A. Leitan1852storybookIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens un dēls"
Grāfa lielmāte Genoveva1845LiteraturebookJ. C. D. Müller
Grāmata, ko kāds Jūdu reiznieks rakstīja savam rabinierim tai 33šā gadā pēc Jēzus piedzimšanas1848storybookIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens un dēls"
Īstena bērna mīlestība. Jauks stāsts1857storybook
Jēkabs un Kristīne. Jauks un derīgs stāsts, ko īpaši jaunekļiem par labu iz vācu valodas pārtulkoja A. Leitan1845storybookIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens un dēls"
Kara lielskungs Eistakius. Stāsts, kas parāda, kā pirmos laikos kristītiem cilvēkiem klājies.1846LiteraturebookJ. C. D. Müller
Laika kavēklis pa ziemas vakariem1851storyApgāds "Ludwig Hartung"
Lielmāte Grietiņa. Stāsts1850storybookIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens un dēls"
Mūsu dienišķu maizi dod mums šodien1877storybookletIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens un dēls"
Priežukalna Roze. Stāsts, ko vecākiem un bērniem par prieku un par mācību latviešu valodā sagādājis A. Leitan.1847Literature/
story
bookJ. C. D. Müller
Puķu kurvīts. Jauks stāsts, ko īpaši jaunekļiem par derīgu mācību un labu priekšzīmi latviešu valodā pārcēle A. Leitan1850storybookIzdevniecība "J. F. Stefenhāgens un dēls"
Stāsti par to kristīgu dziesmu taisītāju Georg Neimark. Kristīgiem cilvēkiem par ticības stiprināšanu 1846biographybookGrāmatspiestuve "W. F. Häcker"
Šveidlera Marija. Stāsts, kas parāda, kādas briesmas dažam uzgāje tanīs laikos, kad ļaudis stipri turējās pie māņu ticības. 1849Literature/
story
Vecais zvejnieks un viņa suns1861storybookPublishing House "E.Plates"
Showing 1-18 of 18 items.
Advanced search

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.