Vāvere

CollectionApgāds "Zvaigzne ABC"
TitleVāvere
Additional information

Publicitātes informācija

Mārtiņam ir piecpadsmit gadu. Vienā mirklī dzīve viņu ierāvusi kā vāveres ritenī. Tagad domas puiša galvā drūzmējas kā pasažieri dzelzceļa stacijā piektdienas pēcpusdienās – brālītis…pēdējais pieclatnieks…policisti…vakariņas …skolotāja…Evita un Ivo…sabrauktā vāvere…tēvs…
Tomēr zēnam nav laika gausties par dzīvi – pašam vien ar visu jātiek galā. Vienīgais atvieglojums – apsēsties pie datora un uzrakstīt kaut ko noskaņojumam atbilstošu – vēstules draugiem.lv. dienasgrāmatas lappusi vai vienkārši kādu gaisā virmojošu tekstu, piemēram, dzejoli.
Rakstniece Sandra Vensko pazīstama kā dzejas, prozas un dramaturģijas darbu autore. Viņas darbus iepazinuši gan pieaugušie, gan bērni. Šoreiz rakstnieces uzmanības lokā – pusaudži. Jauniešus rakstniece iepazinusi labi, jo ir izaudzinājusi trīs dēlus.
Garstāsts "Vāvere” jeb "Stāsts par manu tēvu” ieguvis I vietu Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomes rīkotajā konkursā "Baltā Vilka grāmatas" 2007. gadā.

PublisherApgāds "Zvaigzne ABC"
Formatbook
Work typeoriginal work
ISBN9789984406404
Categories
Artist
Author
Editor
Files
Publishing year/ place2008
Rīga
Rīga

Map legendShowing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeType of place
  
1Rīga
(Rīga)
2008Publishing year/ placeCity
Showing 1-3 of 3 items.
TitleAuthorPublishing yearPublishing place
Kečupa cilvēciņš. Zīmējums gaistošā tehnikāInga Surgunte
2008Rīga
Lasījums ar uzdevumiem. Vai skolai derēs? Lita Silova
2006Rīga
Nobrāztās dvēseles dziedināšana jeb stāsts par eža kažociņuAnda Kuduma
2008Liepāja
Showing 1-3 of 3 items.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.