Santa Biblia

CollectionIzdevniecība "Dienas Grāmata"
TitleSanta Biblia
Additional information

Publicitātes informācija:

Romāns “Santa Biblia” ir rakstnieces Ingas Žoludes ceturtā grāmata. Jaunais romāns ir ass, sociālkritisks trilleris, kas dod retrospektīvu, multikulturālu skatījumu uz sievietes vietu un lomu pasaules kopainā. Nīma, romāna galvenā varone dodas misijā glābt pasauli, taču drīz viņa atklāj, ka viņas vadītāji patiesībā ir visnepārprotamākie pasaules iznīcinātāji. Kad pārtrūkst viņas sakari ar sabiedroto un mīļoto, Nīma nolemj rīkoties pati un meklēt iespēju pasaules iznīcinātājus apturēt. Tomēr šis mērķis, kas sākumā Nīmai liekas skaidrāks par skaidru, romāna gaitā iegūst pavisam citu jēgu un arī… formu.
Par romānu stāsta Ieva Kolmane: “Santa Biblia jeb “svētgrāmata” pirmajā mirklī izliekas par sirreālu, spilgtu detaļu pilnu un poētisku, atsaucēm piesātinātu fantastisku trilleri, kur svarīga loma runājošai brezenta mugursomai, bērnam, kurš nedrīkst piedzimt, un laiktelpas virāžām. Bet tikpat labi tas ir arī stāsts par “soledadiešiem” jeb “vienpatniekiem” (“viens joprojām ir katrs no mums”) un personisko atmiņu, ko glabā ne vien prāts, bet arī ķermenis. Vēl viens, nebūt ne lieks atgādinājums, ka ceļa un dzīves jēga meklējama pašā ceļā un dzīvē, kas turpinās par spīti visiem “kā ir” un “kā varētu būt”.”
PublisherDienas Grāmata
Formatbook
Work typeoriginal work
ISBN9789984887500
Categories
Author
Files
Linked works
Publishing year/ place2013
Rīga
RīgaMap legendShowing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeType of place
  
1Rīga
(Rīga)
2013Publishing year/ placeCity
Showing 1-3 of 3 items.
TitleAuthorPublishing yearPublishing place
... un leļļu teātris pārtop gudrajo sapulcē...Arnis Koroševskis
2013Rīga
21. gadsimta JēzusKristiāna Kārkliņa
2013
Sievietes izglābs pasauliIlze Jansone
2014Rīga
Showing 1-3 of 3 items.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.