Piemares vējos

CollectionIzdevniecība "Jumava"
TitlePiemares vējos
Additional informationLejaskurzemes prozas un dzejas krājums.
Sastādītāji: Anda Kuduma, Linda Zulmane, Edgars Lāms.
Atbildīgā redaktore Liene Soboļeva.
Priekšvārds: Edgars Lāms.

Anotācija

Grāmatas tekstos pulsē neizskaistināta dzīve dažādās noskaņu krāsās un daudzveidīgās stila niansēs. No naturālreālisma līdz groteskai, no romantiska lirisma līdz totālam tauriņsirreālismam. Teksti ar sirsnību un sentimentu, ar ironiju un humoru, ar drūmiem toņiem un pat apokaliptisku dramatismu (Dace Metēja: "dievs pasauli šķīsta/ ar letālām lietus lāsēm"). Arī – lauskās saplīsusi dzīve. Bet, par laimi, arī ar cerībām un iespējām no lauskām darināt skaistu mozaīku. Arī viss piemariešu krājums ir kā daudzkrāsu mozaīka, kā raibs kurzemnieku lupatdeķis. Gan dzeja un proza, gan dzejiska proza un proziska dzeja. Krājuma veidotāji novēl skaistus satikšanās brīžus literatūrā un, cerams, arī emocionālu bagātināšanos.

Autori: Sergejs Abramovs, Inese Ansule, Gunita Boka, Brinda Ceriņa, Normunds Dzintars, Jana Egle, Lāsma Gaitniece, Liene Gūtmane, Inta Kampara, Linda Kilevica, Raimonds Knesis, Karīna Krieviņa, Ēriks Kūlis, Gunita Lagzdiņa, Andra Manfelde, Dace Metēja, Andrejs Migla, Gundega Rezevska, Iveta Salgrāve, Antra Siliņa, Varis Siliņš, Linda Skranda, Sanita Stepena, Dzidra Šmite, Gunta Šnipke, Edvīns Tauriņš, Valentīns, Ēriks Vilsons, Evija Zāģere, Modris Zihmanis, Dzintra Zorgevica.
PublisherJumava
Formatliterary collection
Work typeoriginal work
ISBN9789934202759
Klasifikators
Author
Author of the comment
Compiler
Editor
Files
Publishing year/ place2018
Rīga
Rīga

Map legendShowing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeType of place
  
1Rīga
(Rīga)
2018Publishing year/ placeCity
Showing 1-1 of 1 item.
TitleAuthorPublishing yearPublishing place
"... Kurzemītes rasa"Ojārs Lāms
2019
Showing 1-1 of 1 item.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.