Izdzēstie attēli

CollectionIzdevniecība "Orbīta"
TitleIzdzēstie attēli
SeriesOrbītas bibliotēka
Additional information

Publicitātes informācija

"Kad pienāk laiks tīrīt telefona atmiņu, tu vari būt patiesi pārsteigts par lielo muļķīgās, jocīgās un jau liekās informācijas apjomu, ko esi gan fotografējis un ievācis pats, gan saņēmis no citiem. Pārskatot šo nejaušību, neveiksmju un garlaicības galeriju, tu attopies, ka tā pasaka par tevi vairāk, nekā gribētos atzīt. Jo neveiksmes ir dārgas, garlaicība – nepieciešama, bet attēli, kas tapuši, nejauši nospiežot pogu pirksta neveiklības, koordinācijas trūkuma dēļ, – skaisti savā tukšumā vai pirksta sārtuma apzīmogotajā grīdas reljefa spīdumā. Bet šis asimetriskais, porainais, trauslais attēlu īpašnieks, selfiju subjekts, gluži mīļš savā īstumā un apjukumā. Jo apjukums esamības priekšā taču ir cilvēka dabiskais stāvoklis."
Elvīra Bloma

Grāmata iznākusi grāmatu sērijā "Orbītas bibliotēka", kurā tiek izdoti mūsdienu dzejnieku un prozaiķu darbi. Sērijas redaktors – Aleksandrs Zapoļs. Grāmatas dizaina autori: Tom Mrazauskas un Aleksejs Muraško. Atbalstītāji: Valsts Kultūrkapitāla fonds un "Arctic paper".
PublisherOrbita
Formatliterary collection
Work typeoriginal work
Klasifikators
Author
Editor
Files
Publishing year/ place00.01.2020
Rīga
Rīga

Map legendShowing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeType of place
  
1Rīga
(Rīga)
01.01.2020Publishing year/ placeCity
Showing 1-4 of 4 items.
TitleAuthorPublishing yearPublishing place
Dzeja, kas nemeloKrista Anna Belševica
2020Rīga
Dzejniece ne tik parastāAnna Auziņa
2020
Ekfrāzes parastāsKārlis Vērdiņš
2020
Kur noglabāt izdzēstos attēlus?Māra Ulme
2020
Showing 1-4 of 4 items.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.