Come tessere di un domino

CollectionCitvalstu izdevēji
Original workMiesas krāsas domino
TitleCome tessere di un domino (Italian)
Additional information

Publicitātes informācija

2017. gada 8. decembrī Romā, Itālijā tika atvērts Zigmunda Skujiņa (1926) romāns "Miesas krāsas domino" itāļu valodā, to tulkojusi Margarita Karbonaro (Margherita Carbonaro). Grāmatu itāļu valodā ar Latvijas Rakstnieku savienības atbalstu ārvalstu izdevējiem izdevusi prominentā Milānas izdevniecība "Iperborea". Romānu 1999. gadā izdevis apgāds "Preses nams", tas iekļauts arī Skujiņa Rakstu 8. sējumā ("Mansards", 2009).

Zigmunds Skujiņš pirmo reizi Itālijā tiek pieteikts kā "latviešu deviņdesmitgadnieks, kurš Itālijā publicē uzjautrinošu romānu, kas riņķo ap nopietnu jautājumu (kas ir cilvēks?), ļauj prasmīgam ķirurgam savienot kopā divu karavīru daļas, lai "glābtu vēl glābjamo" un dotu dzīvību jaunam kareivim, un sadomā izsmalcināti muzikālus izteikumus. Jo pasaulē tādi ir... (..) Kad tev rokās nonāk šāda grāmata, vari vienīgi pateikties debesīm par to, ka joprojām pastāv šāda kaluma autori un šāda līmeņa literatūra."
Title in original languageMiesas krāsas domino (Latvian)
Formatbook
Work typetranslation
ISBN9788870914832
Linkhttp://iperborea.com/titolo/461/
Klasifikators
Author
Translator
Files
Linked works
Publishing year/ place08.12.2017
Milāna
Milan, Lombardy, Italy

Izdevējs: Iperborea

Map legendShowing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeType of place
  
1Milāna
(Milan, Lombardy, Italy)
08.12.2017Publishing year/ placeCity

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.