Riga City Council

OrganisationRiga City Council
Linked organizationsRīgai 800: jubilejas avīze
RepositoriesLatvijas literatūra
Sieviešu vēstures projekts

Map legend



Showing 1-1 of 1 item.
#LocationDateTypeType of place
  
1Rātslaukums 1, Rīga
(Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050)
2003LocationBuilding, house
Person
Place, event
Type
From
To
Deputāts.
Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Working place
Darbojies Rīgas domē, Rīgas latviešu biedrībā u. c. organizācijās.
Participation in organisations
Rīgas domes loceklis
Participation in organisations
Bijis Rīgas pilsētas domnieks.
Rīga
Participation in organisations

Deputāte, ievēlēta no LSD saraksta.

Rīga
Working place
26.08.1917
03.09.1917
Deputāte, ievēlēta no LSD saraksta
Working place
26.08.1917
03.09.1917

Domnieks sociāldemokrātu frakcijā.

Rīga
Working place
1919
1934
Priekšsēdētājs
Rīga
Working place
1920
1934

Deputāte.

Rīga
Working place
00.01.1920
00.03.1922
deputāte-domniece.
Rīga
Working place
00.01.1920
00.03.1922
Deputāte
Rīga
Working place
00.01.1920
00.03.1922
Deputāte
Rīga
Working place
00.01.1920
00.03.1922
Deputāte
Rīga
Working place
00.01.1920
00.03.1922
Deputāta kandidāte no Pilsoniskā bloka saraksta.
Rīga
Participation in organisations
18.01.1920

Ievēlēts Rīgas pilsētas domē

Rīga
Working place
1922
Sociālās apgādes nodaļas komisijas locekle
Rīga
Working place
20.04.1922
00.03.1925
Veselības nodaļas komisijas locekle
Working place
20.04.1922
00.03.1925
Žūpības apkarošanas komisijas locekle
Rīga
Working place
02.11.1922
00.03.1925
Revīzijas komisijas priekšsēdētājs.
Rīga
Working place
1925
1934
Sociālās apgādes nodaļas komisijas locekle
Rīga
Working place
14.05.1925
00.03.1928
Žūpības apkarošanas komisijas locekle
Rīga
Working place
14.05.1925
00.03.1928
Deputāte
Rīga
Working place
1926
1928
Sociālās apgādes nodaļas komisijas locekle
Rīga
Working place
29.03.1928
00.03.1931
Sociālās apgādes nodaļas komisijas locekle
Rīga
Working place
29.03.1928
00.03.1931
Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Working place
1931
Izglītības un jaunatnes nodaļas vadītājs.
Rīga
Working place
1931
1936

Deputāte-domniece

Sociālās apgādības nodaļas komisijas locekle

Rīga
Working place
23.04.1931
00.03.1934

Rīgas domes deputāte un Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komitejas priekšsēdētāja.

Rīga
Working place
1997
1998
Rīgas domes sekretariāta datoroperators
Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Working place
2001

Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komitejas sekretāre.

Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Working place
2001
2005

No 2017. gada Rīgas domes deputāte (Jaunā konservatīvā partija).

Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Working place
2017

Rīgas domes deputāte no partijas "Latvijas attīstībai"

Rātslaukums 1, Rīga, LV-1050
Working place
22.06.2017

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.