Prozas ceļojums pa Rīgas bāriem kopā ar rakstniekiem

celojums.jpg

2017. gada 1. decembrī, interneta žurnāls “Satori”, sagaidot ikgadējo festivālu ”Prozas lasījumi”, aicina uz prozas ceļojumu "Bāru tūre ar rakstniekiem". Bāru tūre vedīs caur pieciem leģendāriem un ne tik leģendāriem Rīgas bāriem, kuros savus jaunākos prozas darbus lasīs pieci autori – Rihards Bargais, Andris Kuprišs, Krista Anna Belševica, Pēteris Pūrītis un Helga Tormane.

Jau otro gadu “Satori” rīko vienu no festivāla “Prozas lasījumi” ieskaņas pasākumam. Šogad “Satori”, aizņemoties ideju no “Dzejas dienu” ceļojuma ar dzejniekiem, visus prozas cienītājus aicina uz prozas ceļojumu jeb “Baru tūri ar rakstniekiem”. Ceļojums sāksies plkst. 20:00 bārā "Čē", tad vedīs uz Birznieka-Upīša ielā esošo "Aleponija", tālāk pa Avotu ielu uz grāmatnīcu-bāru "Bolderāja", pa ceļam nogriezīsimies uz Stabu ielā atrodamo "Beerfox/Callous Alus", bet tūri pabeigsim salīdzinoši jaunajā vietā "Bismarka Brokastis". Pasākumu vadīs Ilmārs Šlāpins, interneta žurnāla "Satori" galvenais redaktors.

Plānotais maršruts:

20:00 "Čē" (Dzirnavu iela 82) – lasa Rihards Bargais

20:30 "Aleponija" (Birznieka-Upīša iela 22) – lasa Andris Kuprišs

21:00 "Bolderāja" (Avotu iela 29) – lasa Krista Anna Belševica

21:30 "Beerfox/Callous Alus" (Stabu iela 59) – lasa Pēteris Pūrītis

22:00 Bismarka Brokastis" (Bruņinieku iela 81) – lasa Helga Tormane

Sākums un pulcēšanās – bārā "Čē" plkst. 20:00. Aicināts ikviens interesents. Dalība prozas ceļojumā ir bez maksas.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies. Read more.