Dr. Ausmoņa klīnika

"Dr. Ausmoņa klīnika" ir Pētera Pūrīša otrais romāns.

Publicitātes informācija
Peles Latvijas PSR medicīnas iestādēs pārdzimst par cilvēkiem… Līvu republikāņu armija gatavo terora aktu pret īru republikāņu armijas spiegu… Latvijā. Kādā mazā omulīgā privātklīnikā, kuras veselīgākie pacienti neizskaidrojamā veidā visi kā viens dodas uz ārzemēm, jau gadiem darbojas kāds prasmīgs ārsts ar tālejošiem plāniem politikā un viņa blondais sargeņģelis…

Bet pa to laiku kāda ārkārtīgi slepena organizācija ķeras pie pēdējā salmiņa – pie veiksmes – un cenšas glābt valsti no posta, spēlējot azartspēles un piepildot metafiziskus pareģojumus.

Ikviens no mums ir gan priecājies par veiksmēm, gan dusmojies par krīzēm un uzdevis sev jautājumu: "Nu, kāpēc tā neveicas?" Pēteris Pūrītis romānā "Dr. Ausmoņa klīnika" risina šo pašu jautājumu, tikai visas mūsu valsts mērogā. Turklāt sniedz atbildi, kas izklausās pamatota, bet ir pilnīgi neticama.

Uzzināsiet arī atbildes uz neskaitāmiem citiem intriģējošiem jautājumiem, piemēram, kāpēc daudzstāvu autostāvvieta Citadeles ielā bija jāpārbūvē par banku un ar kādu nolūku patiesībā tika izveidots veikalu tīkls "Elvi".

Ticēt tam, kas rakstīts, vai neticēt – paliek lasītāja ziņā. Parasti jau mēs neticam ne rakstniekiem, ne politiķiem, ne draugiem, ne paši sev. Neuzticamies. Varbūt tas ir pareizi, bet ja nu pie durvīm patiešām jau klauvē dr. Ausmonis?

Avots: dgramata.lv

Izdevējs

Dienas Grāmata

Izdevuma veids

Grāmata

Darba veids

Oriģināldarbs

ISBN

9789984847740

Mākslinieks

Darba autors

Izdošanas gads/vieta

2011, Rīga