Rakstniece Inga Gaile piedalījās Pirmā romāna festivālā Vācijā

inga gaile.jpg

2017. gadā no 4. līdz 7. maijam rakstniece Inga Gail epiedalījās Pirmā romāna festivālā Vācijas pilsētā Ķīlē, kur iepazīstināja ar savu debijas romānu "Stikli". 

Pirmā romāna festivāls, kas tiek rīkots kopš 2003. gada, ik gadu pulcē 10 jaunos rakstniekus no visas Eiropas. Festivāla laikā autori, redaktori un citi literatūras speciālisti dažādos pasākumos apspriež literatūru un izdošanu, kā arī iepazīstas ar jauniem romāniem. Tāpat notiek publiski romānu lasījumi, un kopš festivāla dibināšanas vairāki tajā prezentētie romāni tulkoti dažādās Eiropas valodas.

Inga Gaile par piedalīšanos Pirmā romāna festivālā: "Es ceru, ka tur būs forši rakstnieki, ar kuriem varētu runāt par romāna formu un kuriem būs daudz iedvesmojošu stāstu par to, kā viņi raksta. Es labprāt paklausītos, kā, viņuprāt, romāns varētu mainīties un vai var izdzīvot ar romānu rakstīšanu. Gadījumam, ja visi rakstnieki būs introverti vai mani piemeklēs bikluma lēkmes, es plānoju paņemt līdzi sporta apavus un Ķīlē skriet."

2009. gadā Pirmā romāna festivālā Budapeštā, Ungārijā, ar savu debijas romānu "Silta zeme" piedalījās rakstniece Inga Žolude.

Foto: Ģirts Raģelis, Satori.lv

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lapas lietojamību un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lulfmi.lv digitālajos resursos. Uzzināt vairāk.